Promocje / Puzzle Snax
Puzzle Snax

Vegeburger z ćwierćkilowymi frytkami, Fishburger z małą miseczką dodatków, a może placki ziemniaczane z paluszkami serowymi oraz zestawem z frytkami i napojem? Dzięki ofercie PUZZLE SNAX to Ty komponujesz swój idealny zestaw, a przy tym oszczędzasz. Kupując dwa produkty z oferty oszczędzasz 2 zł, kupując 3 - 4 zł. Im większy zestaw, tym więcej zyskujesz!

Naturalne chrupiące chipsy ziemniaczane, podawane na zamówienie i zawsze gorące.

Chipsy ziemniaczane
Placki ziemniaczane

Chrupiące z zewnątrz i delikatne w środku placki ziemniaczane.

Idealne, miękkie panierowane paluszki serowe z mozzarelli w chrupiącej panierce.

Paluszki serowe
Paluszki z mintaja

Soczyste paluszki z fileta z mintaja w złocistej panierce.

Chrupiące ćwierćkilowe frytki ze skórką.

Ćwierćkilowe frytki
Mała miseczka dodatków

Mała miseczka dodatków w formule "Jesz ile chcesz".

Porcja wyjątkowych frytek z napojem (napoje PET, lemoniady, herbata).

Zestaw
Vegeburger

Wegetariańska kanapka ze szpinakowym burgerem, sałatą, ogórkiem i sosem łagodnym lub pikantnym, a wszystko to zamknięte w wypiekanej na miejscu bułce.

Snekkar to rustykalna bułka połączona z chrupiącym filetem z miruny, delikatną sałatą ze szpinakiem, ogórkiem oraz czerwoną cebulą. Smak idealnie podkreśla sos ziołowo-czosnkowy.

Snekkar
Fishburger

Kanapka z bułką wypiekaną na miejscu, sosem cebulowym lub tatarskim, mixem sałat ze szpinakiem, kawałkami dorsza czarnego, sałatką szwedzką i prażoną cebulką.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij