North Fish - Promocje / 10 zł do Pyszne.pl

Odbierz 10 zł rabatu na zamówienie!

Chcesz odebrać 10 ZŁ RABATU na zamówienie z restauracji North Fish na Pyszne.pl? Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość prywatną na Facebooku North Fish, a my wyślemy Ci kupon rabatowy.


Liczba kodów rabatowych ograniczona! Każdej osobie, która napisze do na nas na Facebooku przysługuje jednej osobie.


Z Pyszne.pl dostarczamy najlepsze ryby i owoce morza w Białymstoku, Bydgoszczy, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie oraz Warszawie.

 

Warunki skorzystania z kodu rabatowego:

Kod zniżkowy o wartości 10 zł upoważnia do zamówienia na stronie www.pyszne.pl oraz aplikację mobilną Pyszne.pl. Minimalna wartość zamówienia to 40 zł. Kod kuponu jest ważny do 30.07.2019 roku. Kod można wykorzystać tylko w restauracjach North Fish oferujących płatność online. Kod jest do jednorazowego wykorzystania, nie łączy się z innymi promocjami oraz nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę). Jeden użytkownik może wykorzystać kod kuponu niniejszej akcji promocyjnej tylko raz. W pierwszej kolejności muszą zostać spełnione warunki restauracji. Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości kodu, różnicę ceny należy opłacić za pomocą płatności online (PayU, PayPal, Sofort lub kartą kredytową). Pyszne.pl zastrzega prawo do anulowania zamówienia w przypadku oszustwa lub nadużycia.

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony North Fish wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności serwisu www.northffish.pl. Dowiedz się więcej
Zamknij