Promocje / Puzzle Snax
Puzzle Snax

Vegeburger z ćwierćkilowymi frytkami, Fishburger z małą miseczką dodatków, a może paluszki serowe oraz zestaw z frytkami i napojem? Dzięki ofercie PUZZLE SNAX to Ty komponujesz swój idealny zestaw, a przy tym oszczędzasz. Kupując dwa produkty z oferty oszczędzasz 2 zł, kupując 3 - 4 zł. Im większy zestaw, tym więcej zyskujesz!

Idealne, miękkie panierowane paluszki serowe z mozzarelli w chrupiącej panierce.

Paluszki serowe
Ćwierćkilowe frytki

Chrupiące ćwierćkilowe frytki ze skórką.

Mała miseczka dodatków w formule "Jesz ile chcesz".

Mała miseczka dodatków
Zestaw

Porcja wyjątkowych frytek z napojem (napoje PET, lemoniady, herbata).

Wegetariańska kanapka ze szpinakowym burgerem, sałatą, ogórkiem i sosem łagodnym lub pikantnym, a wszystko to zamknięte w wypiekanej na miejscu bułce.

Vegeburger
Snekkar

Smażone kuleczki ziemniaczane przygotowywane z grubo krojonych ziemniaków. Z zewnątrz są idealnie chrupiące, a wewnątrz miękkie i delikatne. Rösti dostępne są w dwóch wariantach: łagodnym z sosem tatarskim i czerwoną cebulą oraz pikantnym z sosem cebulowym z plasterkami papryczki jalapeño.

Kanapka z bułką wypiekaną na miejscu, sosem cebulowym lub tatarskim, mixem sałat ze szpinakiem, kawałkiem mintaja panierowanego, sałatką szwedzką i prażoną cebulką.

Fishburger

Wyjątkowe frytki ze skórką w zestawie z soczystymi paluszkami z mintaja.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony North Fish wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności serwisu www.northffish.pl. Dowiedz się więcej
Zamknij