North Fish - Promocje / Promocje wieczorne

Codziennie w North Fish czekają na Ciebie dwie specjalne promocje wieczorne:

 

- 50% rabatu na dodatki "Nałóż ile chcesz" i miseczkę dodatków od 19:30. Kup małą lub dużą miseczkę dodatków, a otrzymasz ją za pół ceny. Jeśli zamówisz także dowolną rybę lub rullera po 19:30 otrzymasz 50% rabatu na dodatki "Nałóż ile chcesz"! Promocja dostępna jest we wszystkich restauracjach North Fish, z wyjątkiem w Galerii Mokotów, C.H. Blue City, Galerii Malta, C.H. Posnania, Galerii Krakowskiej i Manufakturze Rynek - w tych lokalizacjach promocja obowiązuje od godziny 20:00, natomiast w restauracjach w Galerii Arkadia i Złotych Tarasach od poniedziałku do soboty od 21:00, w niedzielę od 20:00 oraz w Outlet Park Szczecin od poniedziałku do soboty od 20:00, w niedzielę od 19:00. Oferta niedostępna w Toruń Plaza. Promocji nie łączymy. 

 

- 50% rabatu na WSZYSTKO 30 minut przed zamknięciem. Promocja dostępna jest we wszystkich restauracjach North Fish oprócz Toruń Plaza. Promocja dotyczy produktów na ladzie wydawczej, z wyłączeniem napojów PET. Promocji nie łączymy.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij