North Fish - Dark Kitchen Warszawa
Działamy na terenie Warszawy Działamy na terenie Warszawy

Działamy na terenie Warszawy

Zapraszamy do naszego otwartego punktu na ul. Żytniej 18J w Warszawie, gdzie można zamawiać posiłki z dostawą (poprzez platformy do zamawiania: dostawa North FishUber Eats, Glovo, WoltBolt Food) lub telefonicznie z odbiorem osobistym - zobacz menu. Co więcej przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne "2 za 1" z odbiorem osobistym, np. 2 Fishburgery za 13,99zł – prawda, że WOW?! Zobacz niżej co jeszcze mamy dla Ciebie. Zadzwoń 723 333 244, zamów i odbierz!

  

 

Zachęcamy też do spróbowania wyjątkowych dań od naszych przyjaciół z Veggie Hub i JOHN BURG. Znajdziesz tam dania wegetariańskie czy epickie burgery z wołowiny Black Angus, zresztą sam zobacz: menu Veggie Hub, menu JOHN BURG.  Oni także przygotowali specjalne promocje dla odbioru osobitego - zobacz niżej. Zadzwoń 723 333 244, zamów i odbierz na ul. Żytniej 18J w Warszawie!

 

 

 Menu promocyjne z odbiorem osobistym dla North Fish, Veggie Hub i JOHN BURG obowiązuje do 31.03.2021.

 

 ----------------------------------------------------

  

A jeżeli nie możesz podjechać to nie martw się - cały czas działamy z dostawą na terenie Warszawy.

Sprawdź czy jesteś w obszarze dostaw i rozkoszuj się smakiem w swoim domu:

 

North Fishzamów na North Fishzamów na Uber Eats, zamów na Bolt Food, zamów na Glovo, zamów na Wolt

Veggie Hubzamów na North Fishzamów na Uber Eats, zamów na Glovo

BRGRS by JOHN BURGzamów na North Fishzamów na Uber Eats, zamów na Pyszne.pl

 

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony North Fish wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności serwisu www.northffish.pl. Dowiedz się więcej
Zamknij