North Fish - O North Fish / Od surowca do produktu / Dodatki

Warzywa

A co do ryby? Może warzywa? W naszym menu znajdziesz ich bogaty wybór. Dzięki temu zawsze masz możliwość skomponowania pełnego i zbilansowanego posiłku.
Naszym warzywom poświęcamy wiele uwagi. Jesteśmy przy tym skrupulatni i bezkompromisowi. Nie ma przebacz! Kontrolę jakości przechodzą tylko te najświeższe, najdorodniejsze i pochodzące ze sprawdzonych upraw. Dzięki temu masz pewność, że każda różyczka brokuła, cząstka kalafiora, czy plasterek marchewki, które znajdą się na twoim talerzu, są najwyższej jakości.

Frytki

Dlaczego nasze frytki są tak dobre? To nie jest żadna tajemnica. Wszystko zaczyna się od… ziemniaka. Dobre frytki robi się ze specjalnych odmian tego warzywa. Wiemy o tym dobrze i dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi, wiarygodnymi dostawcami.
Kolejny krok to przyrządzanie. Nasi kucharze wiedzą, że frytki należy smażyć w odpowiedniej temperaturze w odpowiednim czasie. Po usmażeniu dużo uwagi poświęcają też ich odsączeniu z tłuszczu. Oto dlaczego nasze frytki są chrupiące z wierzchu i delikatne wewnątrz. Dokładnie takie jak lubisz! Ważna informacja na koniec. My nie solimy frytek. To ty masz ostatnie zdanie w kwestii przypraw...
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony North Fish wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności serwisu www.northffish.pl. Dowiedz się więcej
Zamknij