North Fish - O North Fish / Od surowca do produktu / Dostawcy

Na morzu są jasne zasady

Jeśli wyruszasz z kimś na wspólny rejs, musisz mu ufać. Dokładnie tak samo jest z naszymi dostawcami. To firmy, którym zaufaliśmy, bo wiemy, że spełniają wysokie standardy. Mamy pewność, że nas nie zawiodą, a ich produkty są najwyższej jakości. O rybach, które do nas trafiają, musimy wiedzieć wszystko: gdzie i kiedy zostały złowione, a także w jaki sposób. Musimy wiedzieć, jak wygląda ich wstępna obróbka, transportowanie i przechowywanie. Dokładnie określamy nasze wymagania co do ich świeżości. Ponadto surowce przechodzą kontrole i badania, zanim trafią do naszych restauracji. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że nasi dostawcy to liderzy w swoich branżach.

" Z North Fish współpracujemy od dłuższego czasu. Ryby, które dostarczamy muszą być zawsze najwyższej jakości. Wysokie standardy North Fish motywują nas do ciągłej pracy, podobnie jak uśmiechy zadowolonych klientów restauracji."

- Marcin Kiezik, Mare Foods -
" Z North Fish mamy świetny kontakt, przez co współpraca układa się bardzo dobrze. My dbamy o to aby warzywa, które dostarczamy były wysokiej jakości, zdrowe i dorodne. Resztą zajmują się kucharze North Fish."

- Paweł Baranowski, Oerlemans -
Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony North Fish wyrażasz zgodę na Politykę Prywatności serwisu www.northffish.pl. Dowiedz się więcej
Zamknij